Optický patchkabel duplex LC-SC 50/ 125 µm MM,15m, OM2

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m ... viac
Objednávací kód: 502710354
Kód výrobcu:
Výrobca: OEM
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: obvykle 6 dní
Cena bez DPH: 29,76 €
Cena s DPH: 35,71 €
Porovnání Oblíbené

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m

-|CZ|SK|EN
Parameter Hodnota
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
Délka optického patch kabelu Délka 15 m
Typ Kabely
Přesná délka (m) 15
Barva Oranžová
Vlastnost 50/125
LC (M) 1
SC (M) 1